• Žiacka knižnica ako zdroj informácií k ďalšiemu vzdelávaniu prešla komplexnou rekonštrukciou v r. 2011. Knižničný fond obsahuje okolo 2350 kníh nielen z beletrie, ale i populárno-vedeckej literatúry. Neustále dopĺňame knižné zbierky o knihy hlavne súčasných autorov za pomoci nielen financií zo ZRŠ, ale i z vlastných zdrojov. Žiacka knižnica slúži aj ako učebňa s interaktívnou tabuľou a pripojením na internet.

Správkyňou knižničného fondu je p. uč. Pučeková.

Otvorená:

• utorok od 7.30 - 8.00 hod
          • štvrtok od 7.30 - 8.00 hod a od 13. 30 - 14.00 hod
          • na požiadanie podľa potreby.

Výpožičný poriadok

• Čitateľ môže mať vypožičané najviac 3 knihy.
          • Počet vypožičaných diel, ich inventárne číslo a dátum výpožičky vyznačuje pracovník knižnice do záznamu vypožičaných kníh.
          • Výpožičná doba pre knihy je 30 dní, ktorú je možné na požiadanie predĺžiť.
          • Čitateľ je za vypožičané dielo zodpovedný, je povinný ho vrátiť v takom stave, v akom ho prevzal.
          • Čitateľ je povinný ohlásiť knižnici poškodenie alebo stratu vypožičaného diela a nahradiť vzniknutú škodu.