• Pasovačka prvákov

• V piatok 27. septembra boli naši prváci pasovaní za žiakov našej školy. Kráľ Tomáš a jeho pomocníci z 9.A pripravili pre nich množstvo zaujímavých aktivít a úloh. Veď posúďte sami, v galérii nájdete množstvo ďalších záberov z tejto vydarenej akcie.

• Aktivity s bicyklom sú za nami …

• Päť slnečných dní v minulom týždni nám dopriali prichádzať do školy na bicykli aj kolobežke vo väčšom počte. Určite k tomu prispela aj motivácia získať kupón s imunitou. Mnohí žiaci sa zapojili do jázd a súťaží s bicyklom i dopravnej výchovy realizovanej v obci.

Všetkým zúčastneným žiakom aj učiteľom ďakujeme. A nezabudnite! Jazdíme po celý rok!

• Rodičovské združenie

• Vážení rodičia v pondelok 30. septembra Vás pozývame na triedneceloškolské rodičovské združenia. O presnom termíme triedneho ročovského Vás bude informovať triedny učiteľ. Na celoškolské rodičovské združenie pozývame troch zástupcov každej triedy - triedny aktív o 16.30 hod. vo fyzikálni.

• DO ŠKOLY NA BICYKLI

• Milí žiaci a učitelia, využite zopár slnečných dní na jazdu do školy na bicykli alebo kolobežke.

Ekologickými jazdami podporíme zdravú, bezpečnú a prirodzenú mobilitu v našej obci.

V dňoch od 19. 9. do 25. 9. môžeš získať za 3 jazdy - 1 kupón, ktorý ti zaručí imunitu pred skúšaním alebo zabudnutím domácej úlohy či pomôcky. Okrem ekologických jázd do školy sa uskutočnia v triedach aj ďalšie aktivity spojené s bezpečnou jazdou na bicykli, dopravnou výchovou, jazdami zručnosti a monitorovanie dopravy v obci.                                                                                         Koordinátor: Mgr. Slávka Krchňávková

• Hlasujeme za nové logo školy

• Milí žiaci, rodičia, zamestnanci školy

pri príežitosti 90. výročia školy spúšťame hlasovanie, v ktorom vyberieme nové logo školy. Hlasovanie je spustené do 23. septembra. Ďakujeme za Váš výber.

• Choreofactory v našej škole

• Tanečníci z tanečnej školy Choreofactory priniesli v utorok 17. septembra do našej školy veľa tanca a pohybu. Roztancovali našich žiakov a najlepších z nich aj odmenili.

• Účelové cvičenia v prírode

• V piatok 6.septembra 2024 budú mať žiaci účelové cvičenia v prírode.

Žiaci 1. stupňa budú končiť 11.30 hod. a žiaci 2. stupňa 12.00 hod.. Odporúčame vziať si so sebou šiltovku, primerané turistické oblečenie, obuv a nesladený nápoj.