• Október

• Výstava ovocia a zeleniny - 1. stupeň (správna výživa)

Jesenná vychádzka do prírody - 1. stupeň a deti materskej školy (enviromentálna výchova, spolupráca ZŠ s MŠ)

Október - mesiac úcty k starším  - výstúpenie žiakov pre starších občanov obce a CEMMACu (osobnostný a sociálny rozvoj)

Rodičovská výchova - prednáška pre 9.ročník (osobnostný a sociálny rozvoj)

Fajčenie a drogy – prednáška pre žiakov 9. ročníka (osobnostný a sociálny rozvoj, prevencia)

Exkurzia: Košariská, Bradlo - žiaci 8. a 9. ročníka (osobnostný a sociálny rozvoj, spôsobilosť mať kultúrne vedomie)

Trenčianske hodiny - školské kolo (spôsobilosť kultúrne sa vyjadrovať a mať kultúrne vedomie)

Zdravý životný štýl – beseda pre žiakov I. stupňa (spoločenské a občianske spôsobilosti)

Technická olympiáda - školské kolo, (spôsobilosť uplatňovať vedomosti v oblasti vedy a techniky)