• Školský klub detí 2022/2023

• ŠKD začína fungovať od utorka 6. septembra od 6.30 hod. do 16.00 hod. Žiadame rodičov detí, ktoré budú navštevovať ŠKD, aby čo najskôr doručili vypísanú Žiadosť o prijatie dieťaťa do ŠKD (dostupná je na stránke školy alebo v tlačenej podobe na dverách hlavného vchodu školy). Vypísanú žiadosť možete v týchto dňoch vhodiť do poštovej schránky školy alebo ju dieťa prinesie v pondelok 5. septembra vedúcej ŠKD p. Masiarčinovej prípadne odovzdá triednej pani učiteľke. Počet miest v ŠKD je obmedzený, bez žiadosti nemôže dieťa zostať po vyučovaní v ŠKD.

• Oznam pre stravníkov ŠJ

• Oznamujeme stravníkom, ktorí majú záujem o obed v pondelok 5. septembra (prvý školský deň), aby sa do 31. augusta prihlásili na tel. čísle 0948 910 355 u vedúcej ŠJ. Ostatní stravníci sú automaticky odhlásení. Zároveň žiadame stravníkov, ktorí ešte neuhradili zálohovú septembrovú platbu (1. stupeň 27,20 € a 2. stupeň 29,00 €), aby tak urobili čo najskôr.