• Naše dievčatá zvíťazili vo vybíjanej

• Vo štvrtok 29. septembra sa staršie žiačky (Gabrielová Sára Zoe, Liptáková Júlia, Šedivá Izabella, Savková Olívia, Dušičková Zuzana, Chmelinová Simona, Kebísková Vanesa, Bahnová Laura, Vulganová Janka, Púčeková Lucia, Ďurčová Karin, Eliška Vandžálová) zúčastnili turnaja vo vybíjanej o putovný pohár sv. Michala v Nemšovej. V silnej konkurencii ďalších štyroch škôl, často aj proti vyšším a starším hráčkam dokázali svoje kvality a získali 1. miestoGratulujeme!

• Pasovačka PRVÁKOV

• V utorok 17. septembra boli naši najmladší žiaci slávnostne pasovaní za PRVÁKOV. Deviataci pre nich pripravili zaujímavý program, ktorým im priblížili život na škole. Pred kráľom Patrikom zložili sľub a ako pamiatku na túto výnimočnú chvíľu dostali pamätné medaile. Viac foto v galérii.

• Rodičovské združenie

• V pondelok 3. októbra o 15.30 hod. sa uskutočnia spoločné triedne rodičovské združenia. Traja zástupcovia  každej triedy sa následne zúčastnia celoškolského RZ. Vážení rodičia, tešíme sa na Vašu účasť.

• 26. september - Európsky deň jazykov

• V rámci Európskeho dňa jazykov sme dnes začali sériu aktivít, ktoré pomôžu deťom zorientovať sa v množstve jazykov a poukázať na ich dôležitosť. Deviataci - nemčinári (Miška L., Patrik Ch., Samuel S., Eliška M. a Samuel. K.) pripravili pod vedením pani učiteľky Prekopovej humornú divadelnú scénku "Wir sind hungrig" v nemeckom jazyku, ktorou pobavili a možno aj motivovali niektorých mladších žiakov. Oceňujeme ich odhodlanie, prípravu, fantáziu a zmysel pre detail, nakoľko si upiekli vlastnú rekvizitu - pizzu.

• Zmena vyučovania v piatok

• V piatok 16. septembra bude zmena vyučovania nasledovne:
            I. stupeň - sa prvé dve vyučovacie hodiny učí riadne podľa rozvrhu a 2 vyučovacie hodiny turistika. Koniec 11.40 hod.
            II. stupeň - 5 vyučovacích hodín Ochrana života a zdravia (2 hod v budove školy + 3 hod v teréne). Koniec 12.15 hod.
            Žiakom odporúčame turistické oblečenie, nepremokavú obuv a bundu alebo pršiplášť.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• V pondelok 5. septembra sme slávnostne otvorili školský rok 2022/2023. Do prváckych lavíc zasadlo 27 šikovných prvákov. Všetkým žiakom a pedagógom prajeme, aby bol pre nich tento rok úspešný a pohodový. Viac foto nájdete v galérii.