• Pasovanie prvákov

• V tomto školskom roku kráľ s kráľovnou pasovali 28 detí za prvákov. Všetci úspešne zvládli splniť kráľovské úlohy, zložili sľub prváka a boli prijatí medzi našu školskú rodinu. Programom a pasovaním sprevádzala prváčikov 9.A trieda, za čo im patrí veľká vďaka. Všetkým prvákom gratulujeme a prajeme im veľa úspechov do ďalších školských rokov.

• PRVÁČIKOVIA

• Naši prváci zanechali v škôlke svoje obľúbené hračky a nachystali si školské tašky. Prvý deň prišli do školy plní očakávania a zvedavosti spolu s rodičmi a niektorí aj so starými rodičmi. Týždeň usilovnej práce, ale aj zábavy majú už úspešne za sebou. Prajeme im, aby načerpali v našej škole veľa vedomostí a zážitkov počas celého školského roka. Viac foto v galérii.

• Florbal - oznam

• V stredu 13. septembra sa v športovej hale uskutoční prvé florbalové stretnutie v tomto šk. roku (deti z MŠ o 16.00 hod. a žiaci zo ZŠ o 17.00 hod.). V tento deň nebudeme hrať florbal, ale zapíšeme si vás, rozdelíme do skupín a dáme ďalšie informácie. Dostanete kartičky na dochádzku s vaším menom a kontaktom na vašich rodičov. Nasledujúcu stredu 20.9.si už spolu zatrénujeme.

• Oznam pre žiakov a rodičov

• Obecný úrad v Hornom Srni oznamuje žiakom a rodičom, že od 6. septembra 2023 bude priestor workoutového ihriska a kurtu uzavretý z dôvodu rekonštrukcie. Žiadajú preto občanov a najmä deti, aby sa z bezpečnostných dôvodov v tomto priestore nezdržiavali.