• Zber papiera "Starý papier - nová kniha"

• V období od 24.4. – 3.5.2023 môžete zviazaný papier (nie kartón) ráno odovzdať pánovi školníkovi alebo označený menom, priezviskom a triedou žiaka priniesť do vestibulu alebo pred hlavný vchod. Ďakujeme :-)

• Streetbasketbal - víťazky okresného kola

• Vo štvrtok 20. apríla naše basketbalistky odohrali víťazné zápasy a s prehľadom vybojovali 1. miesto v okresnom kole streetbasketbalu. V regionálnom kole im budeme držať palce.

• Deň Zeme - organizácia vyučovania

• Pri príležitosti Dňa Zeme naša škola zrealizuje aktivity zamerané na čistenie a skrášlenie našej obce a areálu školy (rukavice z domu sú vítané). Z tohto dôvodu bude vyučovanie v piatok 21.4. upravené nasledovne:

• prvé dve vyučovacie hodiny sa žiaci riadne učia podľa rozvrhu
            • žiaci 1. stupňa končia 12.00 hod. (prípadne 11.40 hod., ak majú iba 4 hodiny v rozvrhu)
            • žiaci 2. stupňa končia 12.30 hod.
          • 20. apríl Deň NARCISOV

• Leitmotívom tohto roku je obrátený narcis s claimom "ĎAKUJEME, ŽE VIDÍTE ŽIVOT AJ Z INEJ STRANY"....niekedy totiž život "bodne", obráti sa naruby a to vo väčšine prípadov oznámenia onkologickej diagnózy. Ďakujeme všetkým žiakom a rodičom, ktorí sa na život z inej strany dokážu pozrieť a byť solidárni v podobe pripnutia narcisu a prispenia do zbierky Deň narcisov. V našej škole bude zbierka prebiehať počas dopoludňajšieho vyučovania.

• Biblická olympiáda - okresné kolo

• V stredu 29. marca sa v priestoroch Katolíckej spojenej školy v Nemšovej konalo okresné (dekanátne) kolo Biblickej olympiády. Našu školu reprezentovalo trojčlenné družstvo - Marcia Marina De Assuncao Jacinto (9.A), Vanessa Huňová (8.A) a Elizabeth Satinová (6.B). Dievčatá obsadili pekné 2. miesto, k čomu im zo srdca blahoželáme

• Ďalší športový úspech

• V utorok 4. apríla sa konalo obvodné kolo v Streetbasketbale (3 na 3). Naša škola vyslala na turnaj do Trenčína dve družstvá. Naše "Áčko" jednoznačne vyhralo všetky zápasy a postúpilo do okresného kola. Poďakovanie patrí pánovi trénerovi Liptákovi, ktorému vďačíme za tento úspech.

Družstvo A: Miška Liptáková, Júlia Liptáková, Sára Zoe Gabrielová, Eliška Měšťánková

Družstvo B: Petra Kebísková, Adelka Liptáková, Lucia Púčeková, Miška Vandžalová