• Srnka Band

• Mladí hudobníci si tento týždeň priniesli viaceré ocenenia z 1. ročníka celoslovenskej súťaže detských a mládežníckych kapiel "Friendly Bandy 2023", ktoré sa konalo v Slovenskom Grobe. Srdečne im blahoželáme!

• Milí rodičia a žiaci,
            pri príležitosti MDD organizujeme "Bazár nepotrebných hračiek". Čisté a nepoškodené hračky, hry a knihy môžu žiaci priniesť svojej tr. pani učiteľke do 30. mája.
            Vopred ďakujeme :-)

• IQ olympiáda - postup do celoslovenského finále

• Srdečne blahoželáme Patrikovi Chlebanovi (9.A) k získaniu cenného postupového miesta na regionálnom semifinále IQ olympiády v Banskej Bystrici. IQ olympiáda, ktorej organizátorom je MENSA Slovensko, je zameraná na vyhľadávanie intelektovo nadaných detí, preveruje ich logické myslenie a pamäť v sade logických úloh. Tento školský rok sa jej zúčastnilo 12 622 žiakov zo 770 základných škôl a osemročných gymnázií z celého Slovenska. Najlepších 60 žiakov postúpilo do celoslovenského finále, kde bude Patrik začiatkom júna reprezentovať nielen našu školu, ale zároveň aj Trenčiansky kraj. Prajeme veľa úspechov

• Podávanie žiadostí na prijatie dieťaťa do MŠ

• Vedenie ZŠ s MŠ oznamuje, že podávanie žiadosti na prijatie dieťaťa do MŠ sa uskutoční v dňoch od 15. do 16. mája 2023 (pondelok, utorok) v kancelárii zástupkyne pre MŠ v sídle MŠ v čase od 10.00 do 15.00 hod.

Zákonný zástupca prinesie vyplnenú žiadosť, podpísanú oboma rodičmi a potvrdenú detským lekárom. Prítomnosť dieťaťa sa nevyžaduje. Žiadosť vypĺňajte presne – meno a priezvisko tak, ako je uvedené v rodnom liste. Ak sú v rodnom liste obaja rodičia, musia byť uvedení a podpísaní aj v prihláške. K overeniu je potrebný rodný list dieťaťa a preukaz totožnosti zákonného zástupcu. Žiadosť je dostupná na webovej stránke MŠ v časti Pre rodičov - Tlačivá alebo v kancelárii zástupkyne MŠ.

• Športový deň

• V piatok 28. apríla sme prežili nádherný športom ozvláštnený deň. Tradičné vyučovanie sme nahradili športovaním v podobe Behu oslobodenia, vybíjanej, volejbalu, futbalu a individuálnych disciplín. Počasie nám prialo, žiaci prejavili pravého športového ducha a víťazné tímy si prevzali diplomy a ocenenia. Dúfame, že sa toto podujatie stane tradíciou a že športujúcej a hýbajúcej sa mládeže bude pribúdať. Športu zdar!