• Technická súťaž - Úspechy našich žiakov

• Vo štvrtok 25. januára sa dvaja žiaci našej školy zúčastnili Technickej súťaže poriadanej Krajským centrom voľného času v Trenčíne v spolupráci so Strednou odbornou školou Pod Sokolicami v Trenčíne. Súťažilo sa v dvoch kategóriách. V kategórii A - ručné obrábanie kovov sa Fabio Jacinto umiestnil na 10. mieste. V kategórii B - elektronika Sebastián Šimák vysúťažil 1. miesto. Srdečne blahoželáme.

• Hviezdoslavov Kubín - školské kolo

• V stredu 25.1. sa v našej škole uskutočnilo školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín. Súťaž bola rozdelená do troch kategórií. Všetci recitátori sa na súťaž zodpovedne pripravili, porota však musela vybrať tých najlepších a rozhodla nasledovne:

1. kat. – poézia: 2.miesto – Daniel Tadeáš Lipták, Natália Gažová, 3.miesto – Hanka Húserková

1. kat. – próza: 1.miesto – Kiara Šubertová, 2.miesto – Diana Meščánková, 3.miesto – Marek Chovančík

2. kat. – poézia: 2.miesto – Katka Blašková, 3.miesto – Adelka Liptáková, Klaudia Kovačovicová

2. kat. – próza: 1.miesto – Lívia Hošová, 2.miesto – Nina Savková, 3.miesto – Ema Mikušová

3. kat. – poézia: 2.miesto - Lilien Varčeková, 3.miesto – Ondrej Mikuš

3. kat. – próza: 2.miesto – Alex Papiernik

Víťazi jednotlivých kategórií postupujú do okresného kola a my im budeme držať palce, aby sa im darilo.

• Školský ples - poďakovanie

• Ďakujeme všetkým, ktorí sa postarali o prípravu školského plesu, pomohli s jeho realizáciou alebo jednoducho prijali pozvanie sa prísť zabaviť. Tí, ktorí sme tam boli vieme, že to stálo za to.

• Výsledky opakovanej voľby do Rady školy

• V opakovanej voľbe do Rady školy boli zvolení nasledovní kandidáti:

Ing. Monika Kovačovicová, pani Monika Prosňanská a Mgr. Silvia Ondrejičková

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli voliť a zvoleným kandidátom srdečne blahoželáme.

• Opakovaná voľba člena Rady školy za rodičov žiakov ZŠ

• V pondelok 15. januára 2024 sa bude konať opakovaná voľba člena Rady školy za rodičov žiakov ZŠ. Voľba prebehne vo vestibule ZŠ, kde budú pre rodičov pripravené hlasovacie lístky s menami kandidátov. Voliť je možné v čase od 14.00 do 15.30 hod. Pri voľbe treba dodržať nasledovné: za rodinu volí jeden člen (podpíše sa do prezenčnej listiny), na hlasovacom lístku KRÚŽKUJEME poradové číslo najviac 3 uchádzačov, hlasovací lístok vhadzujeme do urny, hlasovací lístok je neplatný, ak je na ňom kandidát označený krížikom, alebo ak sú na hl. lístku zakrúžkované viac ako 3 mená. Žiadame rodičov, aby prišli voliť.

Mená kandidátov v abecednom poradí:

1. Ing. Kovačovicová Monika

2. Mgr.. Ondrejičková Silvia

3. Prosňanská Monika

• Školský ples

• Milí rodičia a priatelia školy,

Rodičovské združenie si Vás dovoľuje pozvať na Školský ples s tématikou 80te a 90te roky. Veľmi nás poteší, keď oblečenie a účesy prispôsobíte môde týchto rokov. Vašou účasťou podporíte našu školu a teda hlavne NAŠE DETI. Zabavíme sa spolu a to nielen rodičia.Termín už budúci piatok 12.1.2024. ĎAKUJEME